DAY DATE TIME SHEETS EVENT

DAY DATE TIME EVENT OPPOSITION








TBC
David Duncan
Thu 3 Sep 15 7_50 2 Points






Mon 7 Sep 15 8_20 1 Come&Try






Tue 8 Sep 15 8_20 2 Autumn League A v B C v D




Mon 14 Sep 15 5_30 2 Autumn League E v F A v C




Wed 23 Sep 15 8_20 1 Friendly Braehead Virtual

Wed 23 Sep 15 6_00 Cuthbert Cup Partick A v Alma B







Wed 23 Sep 15 7_50 Cuthbert Cup Partick B v Nondies A
Thu 24 Sep 15 8_20 2 Autumn League B v D A v E




Mon 28 Sep 15 8_20 2 Autumn League C v E B v F











Fri 2 Oct 15 8_20 Allan Cup Cardross
Thu 8 Oct 15 7_50 4 Dan McFarlane













Fri 9 Oct 15 8_20 Rink Championship Glasgow Ladies
Wed 14 Oct 15 7_50 2 Autumn League D v F B v C




Thu 15 Oct 15 6_00 2 Autumn League A v D B v E




Wed 21 Oct 15 7_50 2 Autumn League A v F E v D Wed 21 Oct 15 6_00 Allan Cup Nondes
Thu 22 Oct 15 6_00 2 Autumn League C v F A v B











Fri 23 Oct 15 8_20 Rink Championship Second Round







Sat 24 Oct 15 12_45 Indoor Grand Match Greenock Ladies
Mon 26 Oct 15 5_30 2 Autumn League C v D E v F











Thu 29 Oct 15 8_20 Allan Cup Ski Club







Wed 4 Nov 15 8_20 Allan Cup Alma
Thu 5 Nov 15 8_20 2 Autumn League A v C B v D




Sun 8 Nov 15 2_20 1 Friendly Duddingston













Thu 12 Nov 15 8_20 Allan Cup Helensburgh







Fri 20 Nov 15 8_20 Rink Championship Semi-final
Mon 23 Nov 15 5_30 2 Autumn League A v E B v F




Thu 26 Nov 15 5_30 2 Autumn League E v D C v F




Mon 30 Nov 15 5_30 1 Friendly Bank of Scotland






Thu 3 Dec 15 8_20 2 Copeland Cup A v B C v F











Fri 4 Nov 15 8_20 Rink Championship Final
Tue 8 Dec 15 6_00 2 Autumn League C v E D v F Tue 8 Dec 15 8_20 Allan Cup Kelvinside
Wed 9 Dec 15 7_50 2 Copeland Cup A/B v D C/F v E




Mon 14 Dec 15 5_30 2 Autumn League B v C A v D




Wed 16 Dec 15 8_20 1 Copeland Cup Final





Mon 21 Dec 15 8_20 2 Autumn League B v E A v F
















Mon 4 Jan 16 5_30 2 Spring League A v B C v D




Tue 5 Jan 16 7_50 1 Spring League E v F





Tue 5 Jan 16 8_20 1 Spring League
A v C











Thu 7 Jan 16 8_20 Allan Cup Semi-final
Mon 18 Jan 16 8_20 2 Spring League B v D A v E




Thu 21 Jan 16 6_00 2 Spring League C v E B v F Thu 21 Jan 16 8_20 Allan Cup Final
Tue 26 Jan 16 7_50 2 Spring League D v F B v C




Thu 28 Jan 16 5_30
Friendly Bearsden






Thu 28 Jan 16 8_20
Friendly Ski Club






Tue 2 Feb 16 5_30 2 Spring League A v D B v E




Wed 3 Feb 16 7_50 2 Spring League A v F E v D











Fri 5 Feb 16 7_50 Allan Medal 1st Round v Dumbarton
Tue 9 Feb 16 6_00
Friendly Kelvinside Academy






Thu 11 Feb 16 8_20 2 Spring League C v F A v B Thu 11 Feb 16 8_20 Allan Medal 2nd Round







Fri 19 Feb 16 8_20 Allan Medal Semi-final







Tue 23 Feb 16 8_20 Allan Medal Final
Wed 24 Feb 16 8_20 2 Spring League C v D E v F




Thu 25 Feb 16 6_00 2 Spring League A v E B v F




Tue 1 Mar 16 6_00 TBC Friendly Old Glenalmond






Thu 3 Mar 16 8_20 2 Spring League A v C B v D











Fri 4 Mar 16 6_00 Kirkwood Cup Nondies A v Partick B









8_20 Kirkwood Cup Partick A v Bearsden B
Mon 7 Mar 16 5_30 2 Medal B v C D v E




Tue 8 Mar 16 8_20 2 Spring League B v C A v D




Thu 10 Mar 16 7_50 2 Medal B/C v A D/E v F




Mon 14 Mar 16 6_00 2 Spring League C v E D v F




Tue 15 Mar 16 5_30 2 Spring League B v E A v F




Thu 17 Mar 16 6_00 2 Spring League E v D C v F




Mon 21 Mar 16 8_20 1 Medal Final





Thu 24 Mar 16 5_30 5 Bell













Fri 25 Mar 16 6_00 & 8_20 Fraser Pairs Prelim







Mon 28 Mar 16 6_00 & 8_20 Fraser Pairs Finals
Wed 30 Mar 16 7_50 4 Pairs